Іван Чайківський очолив делегацію Тернопільщини на з’їзді Аграрного союзу України

Зїзд, який цими днями відбувся у Києві, детально обговорив стан справ у аграрній галузі та українському селі загалом. У його роботі взяли участь міністр Аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, голова профільного комітету Верховної Ради Тарас Кутовий та ряд народних депутатів.

Відзначалось, що через злочинні дії уряду Януковича у  державі відбувся катастрофічний занепад сільських територій, поширювалися корупційні схеми, які загальмували подальший розвиток сільської економіки та аграрного комплексу.

Делегати з’їзду виступили проти запровадження ринку землі. На їх думку, основою стабільного господарювання на землі має стати її довгострокова оренда. Вони  висловилися за спрощення порядку реєстрації договорів оренди і передачу вирішення цих питань до органів місцевої влади.

Учасники форуму звернулися до Кабінету міністрів України з вимогою зберегти діючий порядок оподаткування сільськогосподарських підприємств та забезпечити їм доступ до здешевлених кредитів.

До складу новообраної ради АСУ увійшли генеральний директор корпорації «Агропродсервіс», голова ради обласного об’єднання сільгосппідприємств Іван Чайківський та директор ТОВ «Україна» Підволочиського району, Герой України Олег Крижовачук.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Іван Чайківський очолив делегацію Тернопільщини на з’їзді Аграрного союзу України”