Схиляємо голови перед пам’яттю наших Героїв

Сьогодні Україна відзначає річницю революції Гідності. У ті буремні дні на київський та інші Майдани вийшли тисячі і тисячі наших співвітчизників, які сказали рішуче «ні!» режиму Януковича. Серед них було багато працівників корпорації «Агропродсервіс», яка забезпечувала учасників протестних акцій транспортом і продуктами харчування.

На жаль, перемога дісталась важкою ціною. Вона густо скроплена кров’ю Героїв Небесної сотні, які віддали своє життя за нас з вами, за оновлення України, за її європейський вибір.

Революція Гідності не завершилась. Йде війна на Донбасі. Нам треба зробити все, аби вигнати з нашої святої землі путінські банди, щоб краще розвивалась економіка, подолати корупцію і вибудувати цивілізовані правила співжиття в українському домі.

Маємо гуртуватись довкола ідеї розбудови соборної і незалежної України, допомагати українському війську, активно і самовіддано працювати для зміцнення обороноздатності країни.

Низько схиляємо голови перед пам’яттю українських патріотів, які полягли смертю Героїв за нашу Вітчизну. Віримо, що Україна переможе. З нами правда і з нами Бог!

Слава Україні! Героям слава!

Іван ЧАЙКІВСЬКИЙ

Розповсюдити цю статтю: