Тернопільські волонтери готують медиків до війни

Агресія путінського режиму проти України зумовила нові вимоги до військово-польової медицини. До цього вона носила швидше теоретичний, аніж практичний характер. Війна внесла свої жорсткі корективи у медичну практику: потрібні нові знання і досвід. Водночас вона дала неймовірний поштовх патріотичному здвигу в медичному середовищі.

Саме тому громадська організація «Білі берети», за участю корпорації «Агропродсервіс» та ряду інших недержавних структур, взялася за навчання тих медиків, які завтра будуть у гущі бою, або працюватимуть у військових шпиталях. Тернопільщина стала центром триденного вишколу медиків з основ тактичної медицини. Ті, хто побував на передовій, вчать новачків. У навчальний центр медуніверситету «Червона калина» прибули лікарі-волонтери з усіх куточків України.

Як наголосив заступник гендиректора корпорації «Агропродсервіс» Володимир Болєщук, цей вишкіл є дуже важливим з практичних міркувань. Адже на лікарів-волонтерів ліг основний тягар порятунку поранених бійців.

Варто зазначити, що умови навчання максимально наближені до бойових. Свій залік учасники вишколу теж складатимуть в умовному бою.

Приємно, що саме Тернопільщина взяла на себе цю відповідальну місію. Радує й те, що корпорація «Агропродсервіс» у числі відзначених за допомогу в організації вишколу військових медиків. Символічний «Білий берет» корпорації вручив співкоординатор цього громадського проекту Антон Рекуш.

Розповсюдити цю статтю: