І в день, і в ночі на буряковому полі

В аграрному середовищі Тернопільщини інтерес до вирощування цукрових буряків останніми роками помітно знизився. Від вирощування солодких коренів відмовились навіть ті господарства, в яких ця культура мала пріоритети. Причин цьому є кілька. Серед головних –  монополізація переробки цукрової сировини та відсутність належної уваги з боку держави до цукроваріння.

Незважаючи на це, у корпорації таки вирішили займатися вирощуванням цукрових буряків. Як розповів директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран, ігнорувати цю культуру не гоже, адже грунтово-кліматичні умови Тернопільщини особливо сприятливі для вирощування цукрових буряків. Та й попередники вони хороші для зернових. Водночас ненормальним є те, що в кондитерській та хлібопекарській промисловості все більше використовують штучні замінники цукру і різні хімічні підсолоджувачі, які шкідливі для людського організму. Цю тенденцію можна змінити, якщо Україна вироблятиме достатню кількість натурального цукру. Зрозуміло, що це має бути чітко обумовлено державною програмою, аби не траплялося його пере- чи недовиробництва.

Якщо добре налагодити справу, то з буряківництва можна мати неабиякий зиск. Звичайно, треба подбати про якісне насіння, використовувати сучасні технології. Бурякове поле потребує щоденної уваги від сівби – до догляду і збирання. Саме тому вся агрономічна та інженерно-технічна служби тепер практично днюють і ночують у полі. Короткий період збирання солодких коренів потребує максимальної мобілізації людських і технічних ресурсів.

Проти минулого року корпорація утричі збільшила площі під цукровими буряками. Сьогодні їх виростили на площі, що перевищує 3 тисячі гектарів. Уже зібрано солодкі корені у ПОП «Тернопільське». Нині збирання буряків активно ведеться на полях ПАП «Агропродсервіс». Робота тривають цілодобово. Якщо торік їх урожайність становила 455 цнт з гектара, то сьогодні вона сягає 650 центнерів при цукристості майже 20%.

Займатись і буряківництвом вирішили й тому, що в області появився надійний партнер – Радехівський цукровий завод, який через свою Чортківську філію уклав угоди на переробку цукросировини.

І хоча буряківництво з врахуванням вартості матеріально-технічних ресурсів сьогодні є малорентабельним,Корпорація має намір і надалі ним займатися. Головне, щоб на споживчому ринку було досить цукру за доступними цінами. А державі не завадить більше приділяти уваги цій проблемній технічні культурі через свої засоби протегування.

Розповсюдити цю статтю: