Непрогнозоване підвищення цін на пально-мастильні матеріали і міндобрива з’їдає наші прибутки.

Ці слова належать керівнику ТОВ «Вікторія» Степану Маціборку. Він усе своє свідоме життя працює у сільському господарстві і має моральне право давати таку оцінку ситуації, яка складається в аграрному комплексі держави.

Товариство «Вікторія», що в селі Байківці Тернопільського району – давній і надійний партнер корпорації «Агропродсервіс». А ще це багатогалузеве господарство відоме високими результатами господарювання і активним впровадженням сучасних технологій. Під урожай 2015 року тут посіяно 400 гектарів ріпака, 500 – пшениці і 220 га озимого ячменю. Кукурудза в середньому видає по 123 центнери з гектара, що в перерахунку становитиме 105 цнт сухого зерна.

І хоча тваринництво тут має давню історію, після об’єднання зусиль з корпорацією «Агропродсервіс» більше уваги почали приділяти свинарству. Реконструйовані  тваринницькі приміщення обладнали решітками, автоматизували роздачу кормів, встановили системи  водопостачання і вентиляції. Це дало змогу разово ставити на відгодівлю 4000 тварин. Тільки торік байковецькі тваринники реалізували понад 11 тисяч голів свиней.

Уже на початку цьогорічного жовтня тут поставили на відгодівлю 2300 свиней високопродуктивних порід «ландрас», «петрен», «дюрок», які завезли з Настасова.

Незважаючи на вагомі досягнення, Степан Васильович стверджує, що вони були б значно вищими, якби непрогнозове підвищення цін на паливо, міндобрива, запчастини та засоби захисту рослин не з’їдали наші доходи. Ціни на продукцію, яку ми виробляємо не співмірні із затратами на їх виробництво.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Непрогнозоване підвищення цін на пально-мастильні матеріали і міндобрива з’їдає наші прибутки.”