Позашляховик для бійців у зону АТО

Для боротьби з терористами, бандитами та російськими найманцями в суботу у зону АТО відбула чергова група спецпризначенців УМВС з Тернопільщини. Їм там пригодиться позашляховик, який на власні кошти придбали корпорація «Агропродсервіс» і ПМП «Агрон».

Заступник генерального директора корпорації «Агропродсервіс» Володимир Болєщук від імені керівників згаданих сільгосппідприємств передав автомобіль тернопільським бійцям. Він побажав нашим землякам Божого заступництва, щоб кожен з них живим і неушкодженим повернувся додому, до своїх сімей.

–   Ми сьогодні єдині, як ніколи. Держава в небезпеці. Її треба захищати. Аграрники краю, і корпорація «Агропродсервіс» зокрема, допомагають та будуть допомагати українському війську боронити Вітчизну,- наголосив він.

Керівники обласної міліції та управління Державтоінспекції подякували Івану Чайківському і Юрію Березовському, працівникам їхніх господарств, усім волонтерам області за співпрацю і постійну підтримку.

Священик Тернопільсько-Зборівської архієпархії УГКЦ о. Орест прочитав заступницьку молитву і окропив бійців та техніку свяченою водою.

– Нехай вас оберігає Матір Божа,- сказав отець, благословляючи воїнів на захист Батьківщини.

Розповсюдити цю статтю: