Активно ведемо обмолот кукурудзи

Кожен, хто проїжджав літньої пори вздовж настасівських полів, де господарює корпорація «Агропродсервіс», звертав увагу на демонстраційні поля кукурудзи, пшениці, ячменю, сої тощо. І це не на догоду науковцям або фірмам-партнерам. Тут на практиці ідея переростає в результат.

Колись кукурудзу на зерно на Тернопільщині  вирощували лише у Заліщицькому районі. Сьогодні під цю культуру, каже генеральний директор корпорації «Агропродсервіс» Іван Чайківський, ми відвели більше 7 тисяч гектарів. Аби мати хорошу врожайність і високі валові показники кукурудзи, в корпорації висівають високопродуктивні гібриди ранньої та середньої стиглості. Застосовують сучасні технології посіву і догляду.

Вагомий досвід напрацьовано у ПАП «Агропродсервіс»,  , ТОВ «Агропродсервіс-Інвест» (200Козівський район),ТОВ «Дружба» (200Тернопільський район)та інших підрозділах корпорації. Завдяки чіткості в організації праці та сприятливим погоднім умовам уже обмолочено більше 50 відсотків площ качанистої. Вологість – у межах 25%. Торік вона становила майже 40 процентів. Очікується, що врожайність кукурудзи перевищуватиме 100 цнт/га.

Вже завершено обмолот кукурудзи на полях ТОВ « Берегині Добра» Збаразького,ТОВ «Агро-Ланівці» Лановецького та у Великій Луці Тернопільського районів. Отже, корпорація матиме змогу виробити достатню кількість кормів для тваринницької галузі. Частина зерна нинішнього врожаю буде реалізована для круп’яної промисловості, на переробку спиртовим заводам та іншим господарствам.

Розповсюдити цю статтю: