Кадри для села: взаємна зацікавленість

Співпраця корпорації «Агропродсервіс» зі спеціальними вищими та середніми навчальними закладами має давню традицію. Найтісніші контакти встановилися з Бережанським аграрним інститутом та Підгаєцьким професійним аграрним ліцеєм. Цьогорічну виробничу практику в корпорації проходили, окрім вихованців згадуваних навчальних закладів учні Збаразького ПТУ №25, Тернопільського навчального центру профтехосвіти, Поморянського (200Львівська область) та Мирогощанського (200Рівненська область) аграрних і технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя. Загалом за два останні роки виробничу практику в «Агропродсервісі» успішно пройшли майже сто студентів та учнів технічних коледжів. Радує те, що половина з них оволодівають робітничими професіями, а це, зокрема, трактористи, комбайнери, електрики, газозварювальники тощо. Приємно, що третина з майбутніх виробничників залишилася працювати в корпорації.

Як говорять керівники навчальних закладів, особливо середньо-спеціальної ланки, ми дорожимо стажуванням наших студентів у «Агропродсервісі», оскільки тут усі виробничі процеси та технології забезпечуються найсучаснішою зарубіжною сільгосптехнікою, якої у нас, на жаль, немає. А життя на місці не стоїть і виробництво потребує вміння управляти новітньою технікою уже нинішнього століття.

У корпорації також зацікавленні у проходженні студентами практики на базі її виробництва. Майбутнє української економіки, в тому числі і аграрної, тут пов’язують з молодою генерацією спеціалістів. Більше того, планують найближчим часом відкрити народний університет аграрних знань, адже вони потрібні буквально всім, хто сьогодні трудиться в реальному секторі економіки.

Розповсюдити цю статтю: