У Зарваницю на Всеукраїнську прощу з’їхалися більше 100 тисяч прочан (200ФОТО)

19-20 липня паломники зі всієї України та з-за кордону з’їхалися на Тернопільщину, аби взяти участь у Всеукраїнській та молодіжній християнській прощі, яка відбулася Зарваницькому духовному центрі. Очолив Святу Літургію Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ. Загалом у Богослужінні взяли участь 16 архиєреїв УГКЦ та близько 300 священиків.
 
Присвячена 25-річчю виходу української греко-католицької церкви із підпілля та єдності держави Всеукраїнська проща-2014 зібрала близько ста десяти тисяч вірян. У Марійський духовний центр у Зарваниці приїхали прочани навіть із найвіддаленіших регіонів України, зокрема Одеської, Херсонської і Донецької областей. Також участь у прощі взяли паломники із Сполучених Штатів Америки та з Європи і біженці зі східних областей нашої країни.
 
Разом із паломниками та прочанами у святому місці побували й співробітники корпорації «Агропродсервіс», які прибули на прощу, аби долучитися до спільної молитви за єдність України та мирне небо над головою.
 
Програма прощі була дуже насиченою – вервиця, вечірні служби, хресна дорога, літургії, молебень, зустрічі із отцями. Та найбільше прочани чекали зустріч Блаженнішого Святослава з молоддю. Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук дав відповідь на запитання, які у цей нелегкий час турбують кожного українця.
 
Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “У Зарваницю на Всеукраїнську прощу з’їхалися більше 100 тисяч прочан (200ФОТО)”