Звернення голови ради обласного об’єднання сільськогосподарських підприємств Івана Чайківського до бізнесових кіл Тернопільщини

Як уже повідомлялося, 18 червня генеральний директор корпорації «Агропрподсервіс» Іван Чайківський прийняв рішення про виділення мільйона гривень на будівництво стіни на кордоні з Росією від путінських окупантів. З того часу ініціатива відомого аграрника нашого краю набуло великого розголосу в усій Україні і знайшла своїх послідовників за межами нашої області. Та оскільки ситуація на сході України далека від вирішення, сепаратисти і далі продовжують свою чорну справу, Іван Адамович знову звернувся з цього приводу до бізнесменів краю.

 

ЗВЕРНЕННЯ

голови ради обласного об’єднання сільськогосподарських підприємств, генерального директора корпорації «Агропродсервіс» Івана Чайківського до бізнесових кіл Тернопільщини

Незважаючи на зусилля міжнародної спільноти, мирний план Президента України Петра Порошенка, розгнузданий путінський режим нахабно і цинічно продовжує агресію проти української держави. І далі через російсько-український кордон на нашу територію засилаються сотні бойовиків, важка військова техніка та озброєння російського виробництва. Уже доказана пряма причетність російських спецслужб до терористичних подій у Донецькій і Луганській областях, де гинуть наші військовослужбовці та мирні громадяни. Бойовики свідомо, не без вказівки своїх кремлівських покровителів, нищать виробничу інфраструктуру, житло, лікарні, дитсадки і тероризують місцеве населення Донбасу.

Все це стало можливим і через незахищеність кордонів нашої країни, відсутність належного військово-технічного оснащення армії та прикордонних підрозділів.

На різних рівнях народжуються патріотичні ініціативи підтримки українського війська та зміцнення кордону з Росією. Ряд вітчизняних бізнесменів вкладають власні кошти у спорудження інженерних комунікацій на кордоні (200стіни).

Чимало підприємців Тернопільщини активно включилися у реалізацію цієї життєво необхідної для Батьківщини справи. Закликаю усіх представників бізнесових кіл Тернопільщини проявляти високий патріотизм і максимум організованості у фінансуванні українського війська, придбання засобів індивідуального захисту, збору продуктів харчування, лікарських засобів, пально-мастильних матеріалів, створення побутових умов для українських вояків.

Якщо матимемо свою боєздатну армію, збудуємо стіну на кордоні з Російською Федерацією, швидко буде покінчено із сепаратизмом, як явищем, і стане безпечнішим життя громадян усієї України.

м. Тернопіль 15 липня 2014 р.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Звернення голови ради обласного об’єднання сільськогосподарських підприємств Івана Чайківського до бізнесових кіл Тернопільщини”