Корпорація "Агропродсервіс" виділить мільйон гривень на будівництво стіни від російського окупанта

   Генеральний директор корпорації "Агропродсервіс" Іван Чайківський готовий дати мільйон гривень на побудову "стіни безпеки" на кордоні з Росією. Він також звернувся до підприємців області підтримати цю ініціативу і разом долучитися до благородної страви – зміцнення обороноздатності нашої держави.

 

   ЗВЕРНЕННЯ
   генерального директора корпорації «Агропродсервіс» Івана Чайківського до підприємців Тернопільщини

   Цинічна і садистська війна, яку ведуть терористи при повній підтримці режиму Путіна проти України, вимагає рішучих дій органів влади, армії та силових структур по їх нейтралізації, зміцненню обороноздатності української держави та поверненню миру в українське суспільство.

   Справою честі кожного підприємця нашої області повинна бути допомога українському війську засобами захисту, продуктами харчування, паливно-мастильними матеріалами, технікою тощо.

   Підтримуючи рішення Президента України П.О. Порошенка, Ради Національної Безпеки та Оборони держави про негайне будівництво інженерних споруд (200стіни) вздовж українсько-російського кордону, корпорація «Агропродсервіс» виділяє на ці потреби мільйон гривень власних коштів.

   Звертаюсь до всіх суб’єктів господарювання краю підтримати дії Президента України у цей складний та вирішальний для Вітчизни час і долучитися до громадського руху зміцнення обороноздатності нашої Батьківщини.
 

   Слава Україні!

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Корпорація "Агропродсервіс" виділить мільйон гривень на будівництво стіни від російського окупанта”