Корпорація “Агропродсервіс» відзначає своє 15-ліття

Відома далеко за межами Тернопільщини аграрна корпорація «АГРОПРОДСЕРВІС» – це багатогалузеве високотехнологічне виробництво. Досить сказати, що вона входить до п'ятірки найбільших в країні виробників свинини. Тут щоденно реалізовують понад 13 тисяч літрів молока, досягають високих врожаїв у рослинництві.  На території підприємства побудовано сучасний насіннєвий завод, налагоджено комбікормове виробництво, працює потужне елеваторне господарство.

Найбільшою гордістю засновника та багаторічного керівника корпорації Івана Чайківського є створення понад тисячі робочих місць на селі. Саме селу він приділяє особливу увагу, дбає по його соціальний розвиток, матеріально підтримує сільські школи, медицину, культуру, малозабезпечених громадян.

Сьогодні агрокорпорація обробляє більше 40 тисяч гектарів землі  в дев'яти районах Тернопільської та Івано-Франківської областей. А все починалось із 800 гектарів, з якими мешканці села Настасів Тернопільського району 15 років тому увійшли до складу новоутвореного Іваном Чайківським приватного сільськогосподарського підприємства.

Він вітає усіх працівників корпорації з ювілеєм, передусім тих, хто разом з ним закладали підвалини цієї потужної сьогодні аграрно-промислової корпорації. Іван Чайківський поздоровляє також власників земельних паїв, які довірили йому землю в обробіток та партнерів по аграрному бізнесу і дякує їм за співпрацю. Колектив корпорації робить свій вагомий внесок у продовольчу безпеку України, тож має усі підстави називатись флагманом аграрної галузі України.
 

Розповсюдити цю статтю: