Звернення президії ради обласного об’єднання сільськогосподарських підприємств до Верховної Ради

ЗВЕРНЕННЯ президії ради обласного об’єднання сільськогосподарських підприємств до Верховної Ради України, виконувача обов’язків Президента України, Уряду держави, до депутатів усіх рівнів, організацій політичних партій і громадських формувань Тернопільщини.


Україна в небезпеці!

Президія ради обласного об’єднання сільськогосподарських підприємств Тернопільщини висловлює свою рішучу підтримку діям Верховної Ради України, виконувача  обов’язків Президента, новообраного Уряду на недопущення ескалації напруження та протидію захопленню території України військовими формуваннями Російської Федерації, подолання економічної і політичної кризи в нашій державі.

Ми категорично засуджуємо агресивну та загарбницьку  політику режиму Путіна проти нашої країни, сепаратизм та анархію, які провокують окремі українські політики і  різноманітні антиукраїнські сили, що діють всередині держави.

Особлива вина за масові вбивства людей, неприховані заклики до військової агресії проти України лежить на її колишньому Президентові Януковичу.
Аби не допустити втрати керованості в областях, районах, вимагаємо від керівництва держави негайно, на період до зміни системи організації територіальної влади, призначити голів обласних та районних державних адміністрацій, керівників силових, економічних, фіскальних органів та інших державних відомств з числа фахових українських патріотів.

Звертаємося до депутатів обласної, районних, міських, селищних та сільських рад, керівників організацій політичних партій, громадських формувань Тернопільщини згуртуватись і бути єдиними у прагненні та діях захистити цілісність і суверенність української держави.
У цей критичний для української нації момент Тернопільщина має стати прикладом для інших областей України, особливо Сходу та Півдня, у чіткій організації управління територіальними громадами, функціонування економіки, усіх ланок державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Сьогодні, у Прощену неділю, маємо негайно припинити взаємне поборювання, зведення особистих рахунків, спроби руйнації суб’єктів господарювання, які можуть спричинити ослаблення і без того знекровленої економіки держави.
Віримо, що весь народ України, як найвищий носій влади в державі, продемонструє зразки національного патріотизму, справедливості та згуртованості і буде гідний подвигів тисяч і тисяч патріотів, які полягли за волю і незалежність, Героїв Небесної сотні, що поклали своє життя на вівтар Вітчизни.


Боже, храни Україну!
Сили і мудрості нам дай!
Слава Україні!


За дорученням президії ради обласного об’єднання сільськогосподарських підприємств Тернопільщини
Іван ЧАЙКІВСЬКИЙ.

2 березня 2014 року                м. Тернопіль     
 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Звернення президії ради обласного об’єднання сільськогосподарських підприємств до Верховної Ради”