У 2014-му «Агропродсервіс» планує збільшити земельний банк, збудувати агрокомбінат та нові елеватори

   27 грудня  керівництво корпорації «Агропродсервіс» разом із фахівцями підприємства підвели підсумки діяльності підприємства за 2013-ий рік. В ході наради було обговорено результати сільськогосподарського виробництва, підсумки роботи в галузі рослинництва та тваринництва.

   Директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран детально зупинився на кожному підприємству агрокорпорації і проаналізував результати їхньої діяльності за рік в галузі рослинництва. Він наголосив на тому, що попри складний господарський рік, підприємство значно розширило власні виробничі потужності та показало хороші агроекономічні результати.

   Заступник директора по тваринництву Роман Березовський у своєму виступі розповів про результати роботи в напрямку свинарства. Про перспективи та проблеми галузі скотарства доповідав заступник директора з питань розвитку скотарства Юрій Недря.
В ході наради також було розглянуто актуальні питання фінансової дисципліни підприємств групи, короткими висновками про які ділився фінансовий директор корпорації «Агропродсервіс» Ярослав Парій. В свою чергу, заступник генерального директора Володимир Болєщук детально проаналізував соціальну діяльність підприємства за рік, що минає.

   Генеральний директор корпорації «Агропродсервіс» Іван Чайківський  підвів підсумки наради, окреслив плани на наступний рік, а також поставив відповідні задачі та представив колективу агрофірми перспективний план розвитку корпорації. У своєму виступі він зазначив, що підприємство й надалі планує збільшувати земельний банк за рахунок земель, що розташовані на території Західної України на максимально оптимальних відстанях. Крім того, корпорація має намір збудувати сучасний агрокомбінат, до складу якого входитиме елеваторний комплекс, комбікормовий завод та завод по переробці сої. Також планується будівництво двох елеваторних комплексів. А в галузі тваринництва вже зовсім скоро збудують нові репродуктори по 3000 голів свиней.

   Наприкінці зібрання були відзначені кращі філії підприємства, котрі цьогоріч показали найвищі виробничі результати, а провідні фахівці були нагороджені почесними грамотами за вагомий особистий внесок в розвиток корпорації.

 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “У 2014-му «Агропродсервіс» планує збільшити земельний банк, збудувати агрокомбінат та нові елеватори”