Миколай корпорації «Агропродсервіс»

   Понад 4000 дітей з більш, ніж 100 шкіл та дитсадків Тернопільщини отримали подарунки до Дня Святого Миколая від корпорації «Агропродсервіс». Генеральний директор компанії Іван Чайківський каже, що такі акції вже стали доброю традицією для його підприємства.

   Цьогоріч Святий Миколай передав малечі села Купчинці (200Козівський р-н) не лише солодкі гостинці, але й новий дах  для дитячого садка. Керівник «Агропродсервісу» особисто привітав малечу із улюбленим святом, що родом з дитинства.

– Свято Миколая – це завжди особливий час не лише для дітей, але й для нас, дорослих, адже ми також у цю казкову ніч, як і колись, в дитинстві, чекаємо на маленьке чудо, – каже Іван Чайківський. – А що ж для нас може бути кращим, ніж відчуття того, що наші діти щасливі? Я щиро вірю в те, що вони будуть жити в сильній, вільній, багатій європейській державі.

   Сільський голова с. Купчинці Василь Гоцул подякував керівнику корпорації «Агропродсервіс» за постійну підтримку громади села та допомогу у вирішенні існуючих фінансових проблем.

– «Агропродсервіс» незмінно підтримує соціальну сферу сіл, де веде свою діяльність підприємство. Це і відбудова святинь, і ремонт доріг, і допомога школам та дитсадкам, підтримка культурного розвитку населених пунктів,  піклування про одиноких, сиріт, інвалідів тощо, – зауважив пан Василь. – За цю турботу про людей, за все хороше, що Ви творите громаді, величезне «Спасибі». Нехай це добро воздасться Вам сторицею.
 
   Загалом же, до кінця року Миколай корпорації «Агропродсервіс» із подарунками завітає до дітей з 90 населених пунктів Тернопільської та Івано-Франківської областей.

Розповсюдити цю статтю: