Над тернопільською корпорацією підняли прапор ЄС

   Поряд із державним стягом і прапорами корпорації «Агропродсервіс» поблизу центрального офісу підприємства днями з’явився і прапор Європейського Союзу. Ініціатива підняття стягу належить генеральному директору корпорації – Івану Чайківському.

   – Інтеграція до європейських структур є стратегічною метою України, так як це найкращий спосіб реалізації національних інтересів побудови економічно розвинутої демократичної держави, а також зміцнення її позиції у світі, – зауважив Іван Чайківський. – Підняття прапора ЄС на території корпорації символізує схвалення намірів євроінтеграційного вектора нашої країни. Це одна із складових інформування населення про переваги підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, адже Європа – це великі можливості, до яких ми прагнемо.

   За словами керівника «Агропродсервісу», європейська інтеграція для України – це шлях модернізації економіки, залучення іноземних інвестицій і новітніх технологій, створення нових робочих місць, демократизації політичної системи, запровадження нових соціальних стандартів, а також підвищення конкурентноспроможності вітчизняного товаровиробника та вихід на світові ринки.

Довідково: Європейський прапор – це єдина емблема Європейської Комісії, виконавчого органу ЄС. На ньому зображено коло з 12 золотих зірок на блакитному тлі, що являє собою ідеал об’єднання народів Європи та символізує довершеність, повноту та єдність. Прапор залишається незмінним протягом багатьох років, незважаючи на розширення ЄС.

Розповсюдити цю статтю: