Вітання з нагоди Дня працівників сільського господарства

   Дорогі хлібороби, усі, хто живе і працює на селі! Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

   Наш край споконвіків був і залишається місцем, де праця на землі була в особливій пошані, а ставлення до Матінки-Землі, як годувальниці людського роду, має свої глибинні і прадавні невичерпні позитивні ознаки, співзвучні зі словами молитви до Всевишнього: «…хліб наш насущний дай нам днесь…»

  Так історично склалося, що практично кожен мешканець Тернопільщини прямо чи опосередковано пов’язаний із селом, із сільським господарством. Тому від стану справ у галузі безпосередно залежить добробут кожної родини.

   Нелегким для аграріїв видався нинішній рік. Було все – і весняні заморозки, і жорстока посуха у період розвитку та дозрівання хлібів, що боляче вдарило по окремих підприємствах. Проте й за цих умов працівники сільського господарства краю підійшли до свого професійного свята з непоганими результатами. Сьогодні можна впевнено сказати, що хлібороби Тернопілля зробили все, аби область була з хлібом, а держава ставала ще заможнішою і економічно незалежною.

   Тож нехай не переводиться селянський рід на благодатній українській землі, а праця відданих їй хліборобів буде належно поцінована. Велика подяка Вам за любов до землі, за терпіння і витримку.

   Сердечно зичу добра і удачі у почесній хліборобській праці. Міцного здоров’я, щастя та благополуччя Вам і Вашим родинам. Нехай завжди і в усьому допомагає Вам Господь Бог.

голова ради сільгоспвиробників Тернопільщини
Іван ЧАЙКІВСЬКИЙ

 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Вітання з нагоди Дня працівників сільського господарства”