Корпорація «Агропродсервіс» гостинно прийняла школярів

   Днями одинадцятикласники та вчителі Великоберезовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів разом із настоятелем храму св. великомучеників Бориса і Гліба – отцем Ігорем Бойчуком відвідали корпорацію «Агропродсервіс», що в селі Настасів Тернопільського району. Учні отримали нагоду побувати на підприємстві та особисто зустрітися з його директором – Андрієм Бараном.

   Провідні фахівці господарства провели для гостей екскурсію підприємством та детально ознайомили їх з найдрібнішими деталями виробництва. За словами педагогів Любові Венети та Ганни Стахів, таке «знайомство з компанією» є особливо цінними для молодих людей, які зараз стоять на порозі дорослого життя та вже обирають собі майбутню професію. Екскурсія дає змогу на практиці проаналізувати роботу успішного підприємства, запозичити підкріплений ґрунтовною теоретичною підготовкою досвід, який неодмінно пригодиться під час майбутнього працевлаштування.

   Спеціалісти також продемонстрували сучасні технології, що широко застосовуються корпорацією, зокрема гості побачили автоматизований процес годування свійських тварин, сортування зернових культур та дізналися більше про роботу основних структурних підрозділів підприємства.

   Особливо сподобалася учням зустріч з керівництвом корпорації. Андрій Баран розповів про потенціал «Агропродсервісу» та надихнув школярів обирати професії, що безпосередньо пов’язані з сільським господарством, адже корпорація завжди зацікавлена у створенні нових робочих місць та готова приймати і навчати молодих спеціалістів усіх секретів успішного господарювання.

 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Корпорація «Агропродсервіс» гостинно прийняла школярів”