Корпорація «Агропродсервіс» долучилась до святкування одного з найвеличніших християнських свят

   У восьми населених пунктах Тернопільщини, де корпорація «Агропродсервіс» обробляє землі, сьогодні відзначають храмовий празник – Покрови Пресвятої Богородиці. Традиційно, підприємство активно долучилося до урочистостей з цієї нагоди.

    – Празник Покрови Пресвятої Богородиці споконвіків входив в число найбільших церковних свят року. На наших землях він завжди був особливим –   до ніг Богородиці постійно припадало славне запорізьке козацтво,  під Її покровом сміливо  ішли у бій січові стрільці,  до Її заступництва горнулась героїчна армія УПА, – каже генеральний директор корпорації «Агропродсервіс» Іван Чайківський. – Ми повинні пам’ятати традиції, героїв та історію нашого народу, тоді й українська держава матиме майбутнє.

   Пресвята Богородиця вважається покровителькою українських козаків, тому у цей день  в Україні  відзначається ще й День українського козацтва. Крім того, 14 жовтня 1942 року є також днем створення Української повстанської армії.

   За ініціативи заступника генерального директора «Агропродсервісу», депутата Тернопільської обласної ради Володимира Болєщука, в мікрорайоні Кутківці (200Тернопіль) спеціально до 155-ліття храму було встановлено пам’ятний дубовий хрест на козацькій могилі. Новий християнський символ виготовили майстри з с. Урмань, що на Бережанщині.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Корпорація «Агропродсервіс» долучилась до святкування одного з найвеличніших християнських свят”