Корпорацію «Агропродсервіс» визнали кращим вітчизняним інвестором (200ФОТОРЕПОРТАЖ)

   Під час VІІI-го Міжнародного інвестиційного форуму, який впродовж 11-12 жовтня проходив у Тернополі, корпорацію «Агропродсервіс» нагородили почесною відзнакою. У конкурсі «Кращий інвестор 2012-го року» підприємство стало переможцем у номінації «Кращий вітчизняний інвестор-2012-го року».

   За словами генерального директора корпорації, підприємство чітко слідує стратегії та вже має власні інвестиційні ідеї щодо розвитку економіки на селі. Керівник господарства, звертаючись до відвідувачів форуму, висунув пропозицію, яка має на меті відродити українське село, шляхом створення нових робочих місць на селі.

   Корпорація «Агропродсервіс» постійно вкладає фінансові ресурси в розвиток виробництва. Так, лише у 2012-му році підприємство інвестувало більше 100 мільйонів гривень для нарощення власних виробничих потужностей. За ці кошти впродовж минулого року було реконструйовано тваринницькі приміщення, придбано нову сільськогосподарську техніку та побудовано насіннєвий завод.

А про те, як проходив, чим дивував та як запам'ятався восьмий Міжнародний інвестиційний форум в Тернополі, дивіться у нашому фоторепортажі:

 

 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Корпорацію «Агропродсервіс» визнали кращим вітчизняним інвестором (200ФОТОРЕПОРТАЖ)”