Корпорація “Агропродсервіс” запропонувала власну ідею відродження українського села

   В ТРЦ «Подоляни» сьогодні стартував VІІI Міжнародний інвестиційний форум, який триватиме впродовж двох днів 11-12 жовтня. В Тернополі очікують на делегації з 11-ти країн світу, серед яких Велика Британія, Італія, Польаі, Болгарія, Німеччина, Швеція, Швейцарія, Іспанія, Чехія, Кіпр, Естонія та США.

   В ці хвилини гості інвестфоруму мають можливість оглянути стендові експозиції області, районів і Тернополя, виставки товарів провідних промислових підприємств та підприємств агропромислового комплексу регіону, а також інноваційно-інвестиційну продукцію. Генеральний директор одного з найуспішніших агропідприємств Тернопільщини корпорації «Агропродсервіс» Іван Чайківський, звертаючись до відвідувачів форуму, сьогодні висунув інвестиційну пропозицію підприємства, яка має на меті відродити українське село.

   – Українське село – це колиска нашої нації. Сьогодні село занепадає і причиною цьому є безробіття. Для того, щоб українське село розвивалось, потрібно дати йому «друге дихання» – створити там нові робочі місця,- зазначив Чайківський. – Корпорація «Агропродсервіс» сьогодні готова до співпраці та має свій варіант вирішення цієї проблеми. Ми зацікавлені у викупі старих господарських приміщень в сільських населених пунктах з метою їх подальшої реконструкції та переобладнання під нові тваринницькі комплекси, функціонування яких дасть нові робочі місця.

   За словами керівника корпорації, потрібно це не лише для розвитку галузі тваринництва, але й  забезпечення селян роботою та комфортними умовами праці у потужному підприємстві.

   – Робочі місця в селі це: розвиток виробництва та сплата податків в місцеві бюджети, підтримка корпорацією гуманітарних та соціальних ініціатив громад і, найважливіше,  – можливість для людей працювати в рідному селі, а не закордоном чи за сотні кілометрів від рідного дому, – резюмував генеральний директор «Агропродсервісу».

   Йдучи назустріч сільським громадам, корпорація «Агропродсервіс» готова розглянути всі пропозиції. В підприємстві переконані, що таким чином вдасться разом відродити українське село.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Корпорація “Агропродсервіс” запропонувала власну ідею відродження українського села”