Вітання з Днем працівника освіти

Шановні освітяни!

 Від імені корпорації «Агропродсервіс» прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівника освіти!

   У будь-якому віці кожен з нас згадує приємні епізоди дитинства, в яких Вчитель завжди посідає особливе місце. Саме він долучив нас до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, якому ми зобов’язані своїми життєвими перемогами.

  Сьогодні ж уклінно дякуємо вам за мудрість і жертовність, з якою ви підходите до виконання свого професійного обов’язку, за терпіння, тепло душі та те безкорисливе добро, яке ви даруєте вихованцям. У своїй  подвижницькій праці ви не тільки щедро ділитеся знаннями, а й виховуєте молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

   Від щирого серця хочеться побажати Вам міцного здоров`я, творчої наснаги та нових педагогічних звершень на освітянській ниві. Нехай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою та прихильною буде до вас доля, обминають стороною життєві негаразди, а ваші серця повсякчас зігріває людська довіра та любов.

    Зі святом Вас, дорогі освітяни!

З повагою,
генеральний директор корпорації «Агропродсервіс»
Іван Чайківський

 

Розповсюдити цю статтю: