«Агропродсервіс»: У виробництві молока важлива кожна деталь

   Делегація корпорації «Агропродсервіс» на чолі з заступником директора по тваринництву Юрієм Недрьою у складі керівників філій підприємства – Юрія Малюти, Наталії Янкевич, Ярослава Дрюченка, Степана Сказка, начальника юридичного відділу підприємства Володимира Мужевича та помічника генерального директора Ірини Жмуд відвідали ТОВ «Устя», що на Вінниччині.

   Поїздка відбулася за сприяння Асоціації виробників молока, які, власне, й опікуються вінницьким фермерським господарством. Її метою було ознайомлення з діяльністю підприємства, яке за короткий термін змогло значно наростити виробничі потужності та  добитися високих показників в галузі тваринництва. Провідні менеджери ТОВ «Устя» спільно з консультантами із Асоціації виробників молока  розповів гостям про технологічні аспекти діяльності фірми в процесі огляду приміщень тваринницьких ферм господарства.

   Варто зазначити, що головний акцент ТОВ «Устя» робить саме на молочному напрямку тваринницької галузі, а комфортні умови утримання та годівлі корів вже давно стало першочерговим в діяльності фірми. Вінницьке господарство перейшло на бюджетний економний варіант технології виробництва ще у 2000 році. Тут запроваджена цехова система, де робота здійснюється в групах (200по 50 корів на одну доярку). За такою ж схемою на сьогоднішній день працюють вже 10 аналогічних підприємств.

   –  Обмін рекомендаціями та власним досвідом – це запорука успіху для кожного підприємства, яке хоче розвиватися, – каже заступник директора по тваринництву корпорації «Агропродсервіс» Юрій Недря. – І тут, як ніде, важлива кожна деталь. Високотехнологічні процеси, що їх застосовують в роботі на ТОВ «Устя», наочно показують як зробити виробництво молока не лише продуктивним, але й економічно вигідним.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “«Агропродсервіс»: У виробництві молока важлива кожна деталь”