Корпорація «Агропродсервіс» приступила до збору цукрового буряка

   11 вересня в корпорації «Агропродсервіс» розпочався збір цукрового буряка. Загальна ж площа до збирання цієї сільськогосподарської технічної культури на підприємстві – понад 800 гектарів.

   За словами головного агронома корпорації «Агропродсервіс» Івана Ткача, цьогоріч очікується, що середня врожайність культури буде досить високою, і за прогнозами фахівців корпорації, складатиме більше 600 центнерів з гектара, що в підсумку сягатиме близько 500 тисяч центнерів. Варто зазначити, що для обробітку та проведення ряду робіт на полях, підприємство постійно оновлює власну матеріально-технічну базу, зокрема машинно-тракторний парк, який лише у цьому році поповнився 50-ма одиницями сучасної сільськогосподарської техніки.
 
   Загалом же цукробурякове виробництво є достатньо специфічним і по праву вважається так званою «важкою індустрією на селі», адже тут унікальною є як технологія так і сезонні виробничі процеси. Все це потребує відповідних кваліфікаційних навиків у працівників та висококласного обладнання з боку підприємства. Так, «Агропродсервіс» для збирання цукрового буряка використовує власний потужний бурякозбиральний комбайн фірми «Holmer», який дозволяє виконати усі технологічні польові процеси на найвищому рівні.
 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Корпорація «Агропродсервіс» приступила до збору цукрового буряка”