Володимир Болєщук: «Відродимо соціальну інфраструктуру на селі – відродимо українське село»

   У барвистих вишиванках привели батьки с. Великі Гаї своїх малюків до дитячого садочка 31 серпня. Утім, цей день виявився святковим не тільки для дітвори, а й для усієї громади села, адже чекати на відкриття дошкільного навчального закладу довелося цілих чотири роки.

   Дитсадок розрахований на 115 дітей, проте заяв від батьків надійшло значно більше, оскільки навчатися у Країні дитинства хочуть не тільки найменші дошкільнята, а й ті, хто досі був змушений доїжджати до сусідніх сіл чи обласного центру, щоб здобути бажані знання, – пише Нова Тернопільська Газета.
Привітати малечу зі святом приїхав депутат Тернопільської обласної ради

, заступник генерального директора корпорації “Агропродсервіс” Володимир Болєщук, адже у 2009-ому, будучи керівником Тернопільського району, саме він заклав перший камінь під будівництво дитсадка.

   — Пам’ятаю, як до мене прийшов сільський голова Олег Кохман з ініціативою будівництва дитячого садочка.  Я радо підтримав громаду села та її прагнення, відразу взявшись за якнайшвидшу реалізацію задуму. Фінансово долучились до цього проекту сільська, районна, обласна рада та держава. Так постав перший і єдиний за останніх 10 років на Тернопільщині новозбудований дитячий садок, — розповідає пан Володимир. — Сьогодні ми повинні робити усе можливе для відновлення соціальної інфраструктури на селі, відроджувати його, бо село – це колиска нації, а діти – наше з вами майбутнє.

   На завершення свята в подарунок від корпорації “Агропродсервіс” Володимир Болєщук подарував дитсадку новий музичний центр та презентував старшим дошкільнятам 32 набори шкільного приладдя — альбоми для малювання, олівці, фломастери, зошити, що неодмінно знадобляться дітям, у котрих від сьогодні є власна Країна дитинства.
   Від редакції. Варто зазначити, що з 2005-го до 2010-го року під керівництвом Володимира Болєщука в Тернопільському районі відбулися позитивні зміни в плані відродження соціальної інфраструктури на селі. Зокрема, було відкрито сім дитсадків, нову центральну районну лікарню, стадіон, сучасні спортивні майданчики, модернізовано систему опалення у школах та клубах Тернопільського району.

 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Володимир Болєщук: «Відродимо соціальну інфраструктуру на селі – відродимо українське село»”