Іван Чайківський зустрівся з головою Аграрного союзу України

          Голова ради сільгоспвиробників Тернопільської області,   гендиректор корпорації «Агропродсервіс» Іван Чайківський провів робочу зустріч з головою Аграрного союзу України Геннадієм Новіковим.

         Зустріч відбулася в рамках наради-семінару керівників сільськогосподарських підприємств, які входять до Аграрного союзу України. Під час семінару  провідні фахівці в галузі сільського господарства вели мову про проблеми і перспективи аграрного сектору.

        Зокрема, Іван Чайківський взяв участь у дискусії щодо розбудови кооперативної логістики та нових викликів ринку зернових і олійних культур. Учасники семінару мали змогу обмінятися думками та власним досвідом, спілкуючись про тенденції розвитку сільськогосподарського виробництва країн-членів ЄС. Також цікавою була дискусія щодо можливих змін в оподаткуванні сільгоспвиробництва, під час якої аграрії висловлювали власні зауваження щодо бачення фіксованого сільгоспподатку, спецрежиму ПДВ, проекту зміни податкового законодавства, а також можливості введення єдиного податку.

  – Складні кліматичні умови зумовили низьку врожайність зернових, – каже Чайківський. – Це негативно вплинуло на рентабельність сільськогосподарського виробництва в цілому. Крім того, ціна збіжжя теж суттєво зменшилася в порівнянні з минулим роком. У зв’язку з цим, рада сільгоспвиробників Тернопільщини звертається до керівництва Аграрного фонду з проханням відтермінувати строки поставки зерна на один рік. Також ми просимо  банківські установи пролонгувати кредити для аграріїв.

        Керівники сільськогосподарських підприємств-членів Аграрного союзу України розглянули також план заходів активізації діяльності Аграрного Союзу на місцях.
 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Іван Чайківський зустрівся з головою Аграрного союзу України”