Як святкували День Незалежності України на Тернопіллі (200ФОТОРЕПОРТАЖ)

   24 серпня Україна відзначила 22-гі роковини незалежності. З цієї нагоди у багатьох населених пунктах країни пройшли святкові концерти. Тернопільщина не стала виключенням – день української державності супроводжувався цікавими розважальними заходами навіть у найменших селах краю.

   У селі Золота Слобода Козівського району, крім насиченої шоу-програми за участю аматорських художніх колективів, гостей свята розважав відомий тернопільський виконавець Василь Хлистун. Місцеві ж господині підготували смачний сюрприз – присутніх частували свіжоспеченим короваєм.

 

 
 
 
 
 

 

  Неподалік, у селі Вівся того ж таки Козівського району, місцеві ентузіасти також організували святковий концерт. Танці, співи та конкурси тут тривали цілий день.

 

 
 
 
 
 

        

А у місті Бережани День Незалежності України збігся із святкуванням Дня міста. Цьогоріч районному центру виповнилося 638 років з часу першої писемної згадки. До Бережан з'їхалися чимало людей з сусідніх сіл та районів. Під час шоу-програми бережанців та гостей міста розважали місцеві та відомі виконавці та аматорські колективи, а також гурт "Лос Колорадос". Крім того, пізно ввечері присутні мали можливість побачити справжнє вогняне шоу.

 

 
 
 
 
 

 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Як святкували День Незалежності України на Тернопіллі (200ФОТОРЕПОРТАЖ)”