«Агропродсервіс» святковою ходою відзначив День Незалежності

           24 серпня в селі Настасів Тернопільського району працівники корпорації «Агропродсервіс» разом з громадою села взяли участь в святковій ході, присвяченій Дню Незалежності України.

            Від парафіяльної церкви люди рушили до пам’ятного знаку «Україна», де пройшов молебень до Матері Божої за здоров’я українського народу. Після цього, хода направилась до символічної могили Борців за волю України. До учасників ходи з вітальним словом звернулися заступник генерального директора корпорації «Агропродсервіс» Володимир Болєщук та сільський голова Настасова пані Дарія Блащак.

            – День Незалежності для кожного українця – визначна подія, – каже Володимир Болєщук. – У спадок ми отримали славні традиції та незламний дух єдності. Народження української незалежності стало реальним лише завдяки наполегливій праці багатьох поколінь та бажанням зробити Україну квітучою та заможною державою. І наше завдання сьогодні – примножувати надбання нашого народу своєю щоденною працею на благо рідної землі.

            На завершення, працівники корпорації «Агропродсервіс» спільно з громадою села Настасів поклали квіти до пам’ятного знаку, а також до монументу борців за волю України.

  

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “«Агропродсервіс» святковою ходою відзначив День Незалежності”