Працівники Корпорації "Агропродсервіс" побували в Києві на посвяті Патріаршого собору (200ФОТОРЕПОРТАЖ)

18 серпня з нагоди 1025-річчя Хрещення України-Русі понад 20 тисяч прочан з усього світу стали свідками історичної події в житті Української Греко-Католицької Церкви – освячення у Києві головного храму греко-католиків – Патріаршого собору Воскресіння Христового.

На міжцерковну прощу прибули також понад 700 священиків та представників від Римо-Католицької Церкви та Східних Католицьких Церков. Глава УГКЦ у своїй промові вкотре наголосив на важливості об’єднання церкви.

–  Патріарший Собор є видимим знаком єдності й соборності нашої Церкви як в Україні, так і далеко за її межами. Ми будували його усі разом – цеглинками-пожертвами, що надходили сюди до нас з усього світу. Цей собор збирає усіх синів і дочок Володимирового Хрещення, закликає їх до єдності, до відновлення у вірі, до джерела небесної поживи в духовній пустелі сучасного світу.

Серед прочан, які з’їхалися до Києва з усього світу, були й більше сотні працівників відомої в області агропромислової корпорації  «Агропродсервіс». Організована генеральним директором корпорації Іваном Чайківським поїздка, залишила в серцях працівників підприємства лише приємні спогади.

– Дякуємо керівництву «Агропродсервісу» за таку духовну подорож, – каже 40-річна доярка Корпорації Марія Курач (200с. Лозова). – Посвячення Патріаршого собору – це направду велике свято для українських християн і нас зокрема. Ми раді, що стали частинкою цієї історичної події, побачили на власні очі це святе місце. В пам’яті такі приємні моменти відкладаються на все життя.

За словами генерального директора Корпорації «Агропродсервіс», в умовах тотального наступу на українські цінності, важливо популяризувати їх серед ширших верств суспільства. Тому перенесення Патріаршого собору в Київ стане вирішальним кроком на шляху творення єдиної Соборної Української церкви.

 

 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Працівники Корпорації "Агропродсервіс" побували в Києві на посвяті Патріаршого собору (200ФОТОРЕПОРТАЖ)”