Делегація «Агропродсервісу» вирушає до Києва на освячення Патріаршого Собору

Понад 100 працівників корпорації  «Агропродсервіс» стануть свідками  освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового, який велично постав в столиці України — місті Києві. Урочиста подія відбудеться в рамках святкування 1025-річчя Хрещення України-Русі.

За словами генерального директора корпорації «Агропродсервіс» Івана Чайківського, який є ініціатором поїздки працівників до столиці, освячення Патріаршого собору у Києві має стратегічне та історичне значення.

– Сьогодні для українців як ніколи важливою є розбудова свого Українського світу.  В умовах тотального наступу на українські цінності важливо ці цінності доносити до якомога більшої кількості людей, поширювати їх серед ширших верств суспільства. Одним з важливих елементів цієї стратегії є утвердження Києва як Патріаршої столиці всіх українців, – зазначає Іван Чайківський. –  У дні 1025-ліття Хрещення Русі-України Українська Греко-Католицька церква остаточно та назавжди перенесе Патріарший центр у Київ, що стане вирішальним кроком на шляху творення єдиної Соборної Української церкви.

Нагадаємо, що в Києві очікують на десятки тисяч паломників не лише з України, але й зі всього світу – Європи, Америки, Канади, Польщі, Росії, Казахстану, Бразилії та Аргентини. Для прочан, які приїдуть на Міжнародну всецерковну прощу, чекає дводенна програма та ряд урочистих святкових заходів.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Делегація «Агропродсервісу» вирушає до Києва на освячення Патріаршого Собору”