Іван Чайківський: «Нова техніка – нові робочі місця на селі»

Корпорація «Агропродсервіс» продовжує оновлювати власний парк сільськогосподарської техніки. Для вдосконалення технічного оснащення машинно-тракторного парку, впродовж цього року було закуплено більше 50 одиниць спецтехніки.

Так, нещодавно, матеріально-технічна база підприємства оновилася сучасними тракторами світових виробників, пневматичними посівними комплексами, самохідними обприскувачами, а також була закуплена будівельна техніка. У планах Корпорації – розширення виробничих потужностей підприємства та постійне оновлення автопарку, адже робота в полі потребує не лише важкої копіткої людської праці, але й сучасного матеріально-технічного оснащення.

– Підприємство росте та розвивається, банк землі також з року в рік збільшується, тому технічна база «Агропродсервісу» має постійно модернізовуватися, – розповідає генеральний директор Корпорації «Агропродсервіс» Іван Чайківський. – Крім того, кожна машина – це ще, як мінімум, одне робоче місце та достойна оплата праці для кожного фахівця в цій галузі. Нам важливо, аби наші працівники відчували, що їхня робота є необхідною в цілому у процесі розвитку аграрного сектору рідної землі – це і є усвідомлення соціальної відповідальності перед громадою.

За словами керівництва Корпорації, в «Агропродсервісі» дбають також і про те, аби працівники не лише мали стабільну роботу, але й постійно підвищували свої кваліфікаційні навички, освоюючи передові технічні новинки. Згодом в Корпорації «Агропродсервіс» мають намір повністю оновити матеріально-технічну базу підприємства. В найближчому майбутньому буде закуплено ще чотири сівалки, посівний комплекс, навісне обладнання для сільськогосподарської техніки, бочки для внесення органіки та сучасні причепи-зерноперегрузники. Це, в свою чергу, дасть можливість збільшити власні виробничі потужності та створити нові робочі місця на селі.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Іван Чайківський: «Нова техніка – нові робочі місця на селі»”