Насіннєвий комплекс «Агропродсервісу» розпочав прийом нового врожаю

   На насіннєвому заводі Корпорації «Агропродсервіс» розпочаті прийом і переробка озимої пшениці та озимого ячменю, що були зібрані на посівних ділянках. За словами директора підприємства Андрія Барана, у  2013 році підготовка насіннєвого матеріалу проходить згідно запланованого графіку.

   – На даний момент вироблено понад 500 тонн високоякісного насіння пшениці та 1500 тонн озимого ячменю, – розповідає Андрій Баран. –   Весь матеріал, що надходить на насіннєвий завод, попередньо проходить жорсткий лабораторний контроль. Продукція повністю відповідає усім вимогам європейської якості, які фахівці пред'являються до посівного матеріалу.

   Весь насіннєвий матеріал згодом буде перероблений на заводі в повному обсязі, пройшовши повний технологічний цикл обробки: очищення, калібрування, фасування та пакування. Варто зазначити, що впродовж багатьох років «Агропродсервіс» є елітним господарством із вирощування насіння зернових. Тут впевнені, що якісний насіннєвий матеріал є необхідною складовою високої врожайності та забезпечення ефективної роботи господарства, саме тому підприємство відмовилось від практики закупівель насіння інших виробників, і з 4 липня 2012 року запустило в  роботу власний насіннєвий комплекс з очистки і сушки зерна виробничою потужністю 360 тонн на добу та елеваторний комплекс на 80 тисяч тон одноразового зберігання. Це дає змогу в необхідній кількості забезпечувати себе насінням практично всіх культур, культивувати рослини стійкі до погодніх умов та адаптовані до територіальних особливостей регіону.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Насіннєвий комплекс «Агропродсервісу» розпочав прийом нового врожаю”