Під час прощі в Зарваниці освятили пам’ятник Івану Павлу ІІ

   13-14 липня паломники зі всієї України та з-за кордону взяли участь у Всеукраїнській та молодіжній християнській прощі, яка відбулася Зарваницькому духовному центрі. Під час прощі відбулося освячення пам'ятника Івану Павлу ІІ, Папі Римському, який спорудили поблизу купелі св. Анни.

   Разом з паломниками та прочанами у святому місці молилися працівники корпорації «Агропродсервіс». За словами гендиректора корпорації Івана Чайківського, Зарваниця вже давно стала міжнародним духовним центром, а десятки тисяч прочан, які сюди приїжджають для відновлення духовного життя під опікою Пресвятої Богородиці, є очевидним свідченням того, що сьогодні люди все частіше повертаються обличчям до Господа. «Спільне завдання усіх небайдужих – піклуватися про нашу святиню – Зарваницький духовний центр», – каже Іван Чайківський.

   Цьогоріч проща була приурочена 1025-ій річниці Хрещення Русі-України та проголошеного Українською Греко-Католицькою Церквою "Року віри". Після Літургії відбулася також панахида за жертвами українсько-польського протистояння на Волині 1943 року. 

 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Під час прощі в Зарваниці освятили пам’ятник Івану Павлу ІІ”