Корпорація «Агропродсервіс» розпочала жнивну кампанію

В суботу, шостого липня, розпочався збір ранніх зернових культур на землях, що їх обробляє «Агропродсервіс». Зараз на полях області Корпорація збирає озимий ячмінь, якого посіяно на площі 2346 гектарів.

Тернопільський район став першим, де розпочали жнива-2013.  За словами директора Корпорації «Агропродсервіс» Андрія Барана, в порівнянні з минулим роком, жнива почались пізніше. Це зумовлено тим, що посівна кампанія дещо відтермінувалася через затяжну зиму.

Вже до кінця поточного тижня, при сприятливих погодних умовах, підприємство приступить до збору озимого ріпаку.

До слова, елітні сорти зернових культур господарство доводить до кондиційного елітного насіння, що реалізується як посівний матеріал. Частина зерна переробляється на муку. Використовується зерно і для відгодівлі тварин. Це, в свою чергу, знижує собівартість утримання свиней та великої рогатої худоби. Крім того, впродовж багатьох років «Агропродсервіс» є елітним господарством із вирощування насіння зернових.

– «Агропродсервіс» відмовився від практики закупівель насіння інших виробників, і минулого року ми запустили в  роботу власний насіннєвий комплекс з очистки і сушки зерна та елеваторний комплекс, – зазначає Андрій Баран. – Це дає змогу в необхідній кількості забезпечувати себе насінням практично всіх культур, а також культивувати рослини стійкі до погодніх умов та адаптовані до територіальних особливостей регіону.

Розповсюдити цю статтю: