До Настасова з’їхалися провідні компанії світу

Четвертий рік поспіль Корпорація «Агропродсервіс» масштабно провела День поля. 25 червня в село Настасів Тернопільського району з’їхалися близько 300 аграріїв області, а також представників агропромислового сектору з інших регіонів Західної України.

За словами організаторів заходу, його метою був обмін досвідом між сільгоспвиробниками та діловими партнерами, чия повсякденна праця пов’язана з рутинною і копіткою роботою на землі.
–          Ніхто краще аграріїв не розуміє тих проблем, які сьогодні торкаються галузі сільського господарства, – зауважив директор Корпорації «Агропродсервіс» Андрій Баран. – У нас спільна мета – досягти високих врожаїв та підняти агропромисловий сектор нашої держави на якісно новий європейський рівень. І те, що сьогодні тут зібралася така велика кількість людей свідчить про єдине – ми на правильному шляху.

 

Під час відкритого форуму ділові партнери «Агропродсервісу» – представники провідних компаній світу – "Дюпон" та "Піонер" спільно обговорювали основні проблеми галузі, а також презентували новітні препарати для догляду за зерновими культурами. Учасники заходу мали також можливість оглянути пропоновані сорти зернових на демонстраційних полях, а також побачити в дії потужні трактори, комбайни з сучасним обладнанням. 

–          Наше свято вже стало традиційним і тенденційним, – каже генеральний директор Корпорації «Агропродсервіс» Іван Чайківський. – За час діяльності наше підприємство значно зросло і впевнено розвивається, крокуючи «в ногу з часом». Наші партнери – це наша сила, наша опора і наші друзі. Разом ми стаємо кращими, вдосконалюємося та зміцнюємо свої позиції на агроринку.

Застосовуючи в своїй діяльності новітні технології, «Агропродсервіс» й далі робитиме все можливе, аби сільське господарство повністю забезпечувало вітчизняний ринок якісною продукцією власного виробництва.

  \ 

Розповсюдити цю статтю: