Корпорація «Агропродсервіс» – сьома в рейтингу виробників свинини України

 

   Всеукраїнський журнал «Прибуткове свинарство» оприлюднив рейтинг виробників свинини України. Згідно статистичних даних, станом на 1 січня 2013 року за обсягами маточного поголів’я свиней корпорація «Агропродсервіс» входить в десятку наймасштабніших підприємств країни.
 
   У ТОП-50 продуцентів свинини за об’ємами виробництва «Агропродсервіс» займає 7-ме місце, маючи в своєму активі 5598 голів свиноматок. Варто зазначити, що корпорація з кожним роком збільшує об’єми власного виробництва, орієнтованого на українського споживача. 
 
   За словами генерального директора корпорації «Агропродсервіс» Івана Чайківського, у планах підприємства до 2014 року подвоїти обсяги виробництва до 110 тис. свиней загального стада. Для того, аби якомога швидше реалізувати задумане, вже у 2012-му році в Ланівцях на руїнах радянського господарства розпочато реконструкцію старих виробничих приміщень та будівництво нових. Незабаром тут функціонуватиме  сучасне свиногосподарство на 45 тисяч свиней відгодівлі одноразового утримання. 
 
   Українські експерти стверджують, що в нашій державі досі орієнтуються більше на імпортне м’ясо, зокрема з Бразилії, Німеччини та Польщі, які витісняють з внутрішнього ринку продукцію власного виробництва. Так, офіційні дані показують, що обсяги м’ясопродуктів з-закордону цьогоріч збільшився вдвічі в порівнянні з аналогічним періодом 2012-го, а це – неабиякий удар по сільському господарстві України. Саме тому, головним завданням своєї діяльності корпорація «Агропродсервіс» бачить насичення українського ринку вітчизняною продукцією, а також створення нових робочих місць, які вкрай необхідні в час економічної кризи.
 
Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Корпорація «Агропродсервіс» – сьома в рейтингу виробників свинини України”