За європейським досвідом – до Франції

   На запрошення потужної європейської фірми керівництво корпорації «Агропродсервіс» на чолі з її генеральним директором побували з робочим візитом у Франції. Метою візиту було ознайомлення з іноземними технологіями та обмін досвідом у сфері сільського господарства.

   Так, 23 травня делегація побувала на комбікормових заводах Франції. Зокрема, керівництво «Агропродсервісу» запросили на підприємство «Сooperl» – компанія є найбільшим продуцентом свиней в країні і продає більше 10 мільйонів свиней у рік. Для вирощення такої великої кількості тварин, фірма займається також виробництвом власних комбікормів, об’єм виробництва яких складає 1 мільйон 700 тисяч тон в рік. Варто зазначити, що кооператив компанії налічує 2700 членів, більшість з яких – фермери.

   Також в процесі поїздки дирекція корпорації «Агропродсервіс» відвідала  комбікормовий завод компанії «Ernest Soulard». Дане підприємство є одним з найбільших виробників м’яса качки та качиної фуа-гри в світі. Крім того, тернопільські делегати завітали з візитом на завод по виробництву конструкцій з чорного металу.

   За словами керівників «Агропродсервісу», головним завданням цієї поїздки було побачити, як працюють європейські компанії, застосовуючи у своїй роботі передові технології. Адже корпорація трудиться над тим, аби український ринок був насичений продуктами власного виробництва, але, при цьому, наслідуючи у своїй діяльності приклад закордонних колег. Генеральний директор корпорації «Агропродсервіс» Іван Чайківський вважає, що для цього його компанія планує розширити власні потужності, використовуючи лише екологічно-чисті технічні новинки, які сприятимуть якісному веденню підприємництва і збільшення об’ємів виробництва.

  

Розповсюдити цю статтю: