Корпорація "Агропроодсервіс" – у ТОП-100 найуспішніших аграрних підприємств України

 

16 травня у місті Києві в приміщенні Національної філармонії України відбулась церемонія нагородження найкращих агропідприємств України за версією журналу "The Ukrainian Farmer". В числі переможців рейтингу відзначилася і корпорація «Агропродсервіс». Підприємство отримало нагороду в номінації «Потужне зростання».

   – Ми не зупиняємось на досягнутому і просто працюємо заради розвитку економіки нашої держави та аграрного сектору зокрема, – каже генеральний директор корпорації «Агропродсервіс» Іван Чайківський. – В нестабільний для України час, коли економічна криза впливає на рівень життя громадян, важливо створювати нові робочі місця та йти «в ногу з часом», застосовуючи в своїй діяльності новітні технології – саме цим принципом ми керуємося, ведучи наше господарство.

   До слова, корпорація «Агропродсервіс» вже третій рік поспіль отримує визнання стабільного та успішного підприємства, що сприяє активному розвитку аграрної галузі України. До списку найкращих увійшли 100 найпотужніших аграрних підприємств держави, які інвестуючи у виробництво, беруть на себе левову частку ризиків, найефективніше генерують прибуток, а також активно сприяють розвитку соціальної сфери на селі.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Корпорація "Агропроодсервіс" – у ТОП-100 найуспішніших аграрних підприємств України”