1200 людей отримали великодні подарунки

В рамках благодійної акції "Допоможи ближньому", яка проходила за ініціативи корпорації "Агропродсервіс", впродовж передвеликоднього тижня одинокі та малозабезпечені люди Тернопільщини отримали подарункові набори. Керівники корпорації особисто навідувалися в гості до людей та вітали їх зі світлим святом Христового Воскресіння.

Так, генеральний директор компанії Іван Чайківський напередодні Великодня завітав до мешканців геріатрично-реабілітаційного відділення села Денисів Козівського району. Старенькі не стримували сліз щастя та теплих слів на адресу гостей, адже благодійність в теперішній час скоріше рідкість, ніж звична справа.

– В основі задуму нашої обласної великодньої благодійної ініціативи під назвою «Допоможи ближньому» – підтримка тим, хто в силу різних обставин  – через хворобу або одиноку старість неспроможний давати собі раду в житті, потребує матеріальної допомоги та елементарної людської уваги і опіки, – розповідає Іван Чайківський. – І навіть невелика турбота є важливою, особливо для тих людей, які не мають близьких і рідних.

Директор підприємства Андрій Баран з подарунками відвідав хворих відділення лікарні, що в селі Мишковичі Тернопільського району. В свою чергу, заступник генерального директора корпорації "Агропродсервіс" Володимир Болєщук у селі Саранчуки на Бережанщині зустрівся із жителями місцевого будинку для літніх людей, котрі також отримали "великодні кошики" перед святом. Крім того, керівники філій корпорації у різних районах області відвідали більше 60-ти сіл, де особисто спілкувалися із одинокими та малозабезпеченими громадянами і подарували їм понад 1200 продуктових наборів  до святкового столу.

За словами керівництва корпорації, благодійна ініціатива "Допоможи ближньому" – лише один з пунктів соціальних програм, що планує втілювати "Агропродсервіс", тож попереду ще багато доброчинних справ.

Розповсюдити цю статтю: