Благодійна акція корпорації «Агропродсервіс» в Денисові

Сьогодні до одиноких людей геріатрично-реабілітаційного відділення села Денисів, що в Козівському районі, завітали генеральний директор корпорації «Агропродсервіс» Іван Чайківський та його заступник – Володимир Болєщук. Гості прийшли не з пустими руками – усім жителям геріатричного будинку для літніх людей вони привезли продуктові набори.

В стареньких на очах були сльози радості, адже не часто до них навідуються доброчинці.

– Сьогодні для мешканців нашого будинку приїзд Івана Адамовича був справжнім святом – його всі впізнали, адже він тут неодноразово буває, всіляко нас підтримує та допомагає, – розповідає завідувач Денисівського геріатричного відділення Володимир Чазов. – Це вже ввійшло в традицію, що керівник «Агропродсервісу» вітає зі святами жителів нашого геріатричного будинку і не лише перед Пасхою, але й перед іншими церковними празниками. Людям приємно, адже вони відчувають теплоту і турботу, яку не так часто проявляють інші.

За словами генерального директора корпорації «Агропродсервіс», навіть невелика турбота є важливою, особливо для тих людей, які не мають близьких і рідних.

– Сьогодні ми подарували продуктові набори, але на цьому наша підтримка геріатричному відділенні Денисова не закінчиться – ми раді допомогти і по можливості будемо сприяти комфортному проживанню стареньких, – каже Іван Чайківський. – В основі задуму нашої обласної великодньої благодійної ініціативи під назвою «Допоможи ближньому» – підтримка тим, хто в силу різних обставин  – через хворобу або одиноку старість неспроможний давати собі раду в житті, потребує матеріальної допомоги та елементарної людської уваги і опіки. Варто лише озирнутись і ти побачиш тих, кому потрібна поміч, а Бог воздасть тобі за християнське милосердя.

 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Благодійна акція корпорації «Агропродсервіс» в Денисові”