Генерального директора корпорації «Агропродсервіс» Івана Чайківського включено до складу Координаційної Ради Всеукраїнського аграрного Форуму

25 квітня в м. Харків відбувся Всеукраїнський аграрний Форум. Під час нього учасники відзначили, що останнім часом умови господарювання на селі вкрай ускладнились, а невідкладні питання земельних відносин досі так і не вирішуються. З метою недопущення руйнування аграрного сектора та втрати привабливості для аграрного бізнесу, учасники Всеукраїнського аграрного Форуму утворили Координаційну Раду та затвердили її персональний склад.

До списку членів Координаційної Ради Всеукраїнського аграрного Форуму увійшло 19 кращих аграріїв країни. Генерального директора корпорації «Агропродсервіс» Івана Адамовича Чайківського теж було включено до Координаційної Ради. Відтепер її члени будуть постійно аналізувати ситуацію в агропромисловому комплексі, а найбільш актуальні питання виноситимуть на обговорення Всеукраїнського аграрного Форуму.

Під час форуму, що пройшов у Харкові, його учасники говорили про важливі питання земельних відносин, проблеми реєстрації договорів оренди та оподаткування підприємств агропромислового комплексу. На запитання аграріїв стосовно порушених питань виступили представники органів державної влади і управління. Насамкінець, було обговорено та ухвалено Резолюцію форуму та тексту Звернення до Президента України, згідно яких Координаційна Рада Всеукраїнського аграрного Форуму співпрацюватиме з Кабінетом Міністрів України, Верховною Радою та іншими органами держуправління влади з метою зупинку руйнівних процесів в агропромисловій галузі та створення відповідних умов для ведення господарства на селі.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Генерального директора корпорації «Агропродсервіс» Івана Чайківського включено до складу Координаційної Ради Всеукраїнського аграрного Форуму”