За особливі досягнення в галузі тваринництва корпорація «Агропродсервіс» отримала відзнаку сумлінного платника податків

Днями в приміщенні Тернопільської обласної філармонії відбулось нагородження кращих платників податків за результатами обласного етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків України -2012». За особливі заслуги та досягнення у номінації «Сумлінний платник податків у галузі тваринництва» корпорація «Агропродсервіс» була нагороджена диплом номінанта та свідоцтвом члена Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України».

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Територіального відділення "Асоціації платників податків України" у Тернопільській області Ярослав Карпик, який наголосив на важливості самого рейтингу платників податків.

– Рейтинг  був започаткований з метою створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків, – зауважив Ярослав Михайлович. – В сучасному світі важливим є посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни, що підвищує загальну культуру сплати податків та засвідчує чесне ведення бізнесу.

Генеральний директор корпорації «Агропродсервіс» Іван Чайківський каже, що сплата податків є вкрай важливою для стабільного і повноцінного розвитку усіх галузей економіки.

– Потрібно думати про державу та нові робочі місця, аби забезпечити гідне сьогодення та надійне майбутнє для наших громадян, – каже Іван Чайківський. – З допомогою податків державою здійснюється підтримка найбільш значущих галузей господарства, які потребують постійних капіталовкладень, адже від них залежить, яким буде завтрашній день для країни.

До слова, окремим видом діяльності корпорації «Агропродсервіс» є тваринництво. Функціонування п’ятьох свинокомплексів дає змогу реалізовувати більше 100 тисяч свиней на рік. Сектор великої рогатої худоби у господарстві також динамічно розвивається – на даний момент «Агропродсервіс» має чотири молочно-м’ясні ферми.

По закінчені офіційної частини у філармонії відбувся концерт народного артиста України Павла Дворського який своїми піснями подарував тернополянам справжнє свято української музики та милозвучного співаного слова.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “За особливі досягнення в галузі тваринництва корпорація «Агропродсервіс» отримала відзнаку сумлінного платника податків”