Вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці

ЗІ СВЯТОМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ І 70-ЛІТТЯМ СТВОРЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОВСТАНСЬКОЇ АРМІЇ

Пресвятая Богородице, спаси нас! 14 жовтня Україна святкує величне свято Покрови Пресвятої Богородиці і 70-ліття створення УПА.

Покрова Пресвятої Богородиці – одне з найшанованіших українським народом християнських свят. Цей день для нас, нащадків славних лицарів-козаків, символізує зв’язок поколінь, історичну та звичаєву традицію. Адже здавна Пресвята Богородиця вважалася покровителькою козацького війська та всього українського народу. З вірою та надією наші предки зверталися до високої покровительки, покладаючись на Її непереможну опіку. Глибоко символічно й те, що на цей день припадає ще одна яскрава сторінка нашої легендарної історії – сімдесятиліття заснування Української Повстанської Армії.

Тож сьогодні ми молитовно просимо у Пресвятої Богородиці миру, добра, суспільної злагоди для рідної Вітчизни, здоров’я, доброботу й щасливого майбутнього для всього українського народу.

Сердечно вітаю вас, дорогі краяни, з цим величним святом. І нехай на всіх нас зійде Божа благодать, а душі наповняться любов’ю, щирістю й всепрощенням, нехай наші серця єднає незгасне світло віри і в усьому нам допомагає високе заступництво Божої Матері.

Іван Чайківський, кандидат у народні депутати України по Зборівському одномандатному виборчому округу №165.

Розповсюдити цю статтю: